.
تلفن تماس (021) 88989200
ساعات کاری

چهارشنبه - شنبه at 8:00 - 18:00

آدرس

خیابان مطهری

آچار های ریجید

آچارهای تاسیساتی ریجید با کیفیت ترین آچار تاسیساتی جهان

آچارها و ابزارهای لوله کشی

سال ۱۹۲۳ میلادی آچار لوله گیر یا همان آچار شلاقی توسط ریجید ثبت اختراع گردید . یعنی حدود ۱۰۰ سال پیش این ابزار کارآمد و حتی برای امروزه مدرن ساخته شده است و در طی این سالها هر سال به کیفیت و کارآیی آن افزوده شده است . میتوان این ادعا را داشت که بعد از طراحی و تولید آچار شلاقی ریجید ، استانداردهای ساخت آچار برگرفته از این طراحی بوده است . آچار و ابزارهای لوله ای RIDGID tub اطمینان و کارآیی در فضای کار را فراهم می کنند.

شرکت ریجید ادعایی دارد و البته ثابت شده است که شما میتوانید ۱۰ مدل آچار بخرید و خسارتهایی به کار و لوله ها وارد کنید و بعد از آن یک آچار ریجید بخرید و یک عمر با خیال راحت کار کنید .

شما میتوانید از هر شخصی که یک آچار ریجید دارد این سوال را بپرسید که رضایتمندی او از ابزارهای ریجید در چه حدی است . پس از آن شما هم یک دارنده آچار ریجید خواهید بود . چراکه قطعا این آچار را برای کارهایتان تهیه خواهید کرد .

انواع آچار ریجید

آچار شلاقی آلومینیومی

آچارشلاقی فشارقوی

آچار شلاقی ریجید

آچار فرانسه

آچار فرانسه ریجید

آچار زنجیری ۲ فک

آچار تسمه ای

آچار زنجیری تک فک

آچار ترکیبی

شلاقی آلومینیومی ۹۰ درجه

آچار شلاقی HEX

آچار شلاقی هکس ریجید

آچار شلاقی سریع

آچار شلاقی ۴۵ درجه

انبر کلاغی

آچار دو دسته فک S

آچار دو دسته فک ۴۵ درجه

آچار دو دسته ۹۰ درجه

آچار 2دسته 90 درجه

گالری آچارآلات ریجید

نمایندگی ریجید تهران ابزار

ابزار ریجید RIDGID

انواع تجهیزات و ابزار های تاسیساتی ، انواع آچارهای لوله گیر ، انواع لوله بر های دستی و برقی ، انواع لوله برهای فشار قوی ، دستگاههای حدیده برقی و حدیده دستی ، دستگاه برقو و قلاویز ، دستگاه های لوله خم کن هیدرولیک ، انواع لوله خمکن دستی ، انواع گیره رومیزی ، انواع تجهیزات کار با لوله مسی اعم از لوله خمکن لوله مسی ، لوله بر ، پرچ کن لوله مسی ، انواع گشادکن لوله ( والس لوله ) انواع دستگاهها و تجهیزات تاسیسات آب و فاضلاب مثل دستگاههای ماربین لوله ، دستگاه فاضلاب بازکن ، دستگاههای بازرسی حرارتی و تصویری و همچنین ابزارهای برقی شارژی مثل دریل شارژی ریجید ، پرس کابلشو و پرس بست لوله و …
کارخانه ریجید آمریکا به منظور رفع نیاز بازار مصرف کننده در حوزه خطوط لوله ( لوله کشی ) طی سالیان متمادی اقدام به تولید ابزار دستی و ماشین آلات تاسیساتی در این زمینه نموده است .

شرکت تهران ابزار ، ارائه دهنده ی ابزار و تجهیزات کارخانه ریجید در ایران ، آمادگی خود در خصوص ارائه مشاوره های تخصصی ، تجهیز و تکمیل کارگاههای صنعتی و تاسیساتی شما را اعلام میدارد

محصولات پرطرفدار ریجید

قیمت لوله خمکن ریجید هیدرولیک
قیمت ابزار ریجید ridgid

محصولات پرطرفدار ریجید

تدارکات و پشتیبانی پروژه ها را به تهران ابزار بسپارید

تدارکات داخلی ، تدارکات خارجی ، تامین مالی

شرکت تهران ابزار بعنوان مجری تدارکات و پشتیبانی پروژه های صنعتی ، عمرانی ، معدنی و کارخانجات ، آماده عقد قرارداد پشتیبانی و تامین کالا و تجهیزات شما میباشد .