.
تلفن تماس (021) 88989200
ساعات کاری

چهارشنبه - شنبه at 8:00 - 18:00

آدرس

خیابان مطهری

تجهیزات بازرسی و مکان یاب تاسیساتی

تجهیزات و لوازم بازرسی و مکان یابی تاسیسات و خطوط لوله

دوربین حرارتی ، مکان یاب تصویری ، ماربین لوله

ساخته شده برای حداکثر عمر مفید
قطعا شما نمی توانید آنچه را که نمی بینید ، درست بررسی کنید ؛ RIDGID طیف وسیعی از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا دقیقاً جایی که یک مشکل ، هر چند کوچک وجود دارد را با دقتی مثال زدنی که در صنعت تاسیسات وجود دارد ، پیدا کنید ، ببینید و بر روی آن عملیات انجام دهید

قرقره ، دوربین ، مانیتور ، مکان یاب و رکوردر ( دستگاه ضبط تصاویر ) ما برای همپوشانی با یکدیگر طراحی شده اند ، بنابراین زمان تنظیم سریع و سازگاری دستگاهها با یکدیگر میتواند درهنگام کار برای شما مزیت بزرگی به حساب بیاید.

مهمتر از همه: عمر بالای تجهیزات است . نباید نگران باشید ، هنگامی که یک دستگاه ریجید دارید ، مهم نیست که چند بار کابل و فنر را چند بار به لوله آهنی ضربه میزنید .

از هر شخصی که دستگاه و ابزاری از ریجید دارد ، بپرسید که آیا راضی هست ؟ آنوقت شما هم یکی از افرادی خواهید بود که علاقه ی شدیدی به داشتن ابزار ریجید دارد .

انواع لوازم بازرسی و مکان یابی

ماربین لوله

رکوردرهای دیجیتال

دوربین بازرسی

دوربین حرارتی

حرارت سنج مادون قرمز

متر لیزری

ردیاب گاز

مکان یاب Utility

گالری تجهیزات بازرسی و مکان یابی RIDGID

نمایندگی ریجید تهران ابزار

ابزار ریجید RIDGID

انواع تجهیزات و ابزار های تاسیساتی ، انواع آچارهای لوله گیر ، انواع لوله بر های دستی و برقی ، انواع لوله برهای فشار قوی ، دستگاههای حدیده برقی و حدیده دستی ، دستگاه برقو و قلاویز ، دستگاه های لوله خم کن هیدرولیک ، انواع لوله خمکن دستی ، انواع گیره رومیزی ، انواع تجهیزات کار با لوله مسی اعم از لوله خمکن لوله مسی ، لوله بر ، پرچ کن لوله مسی ، انواع گشادکن لوله ( والس لوله ) انواع دستگاهها و تجهیزات تاسیسات آب و فاضلاب مثل دستگاههای ماربین لوله ، دستگاه فاضلاب بازکن ، دستگاههای بازرسی حرارتی و تصویری و همچنین ابزارهای برقی شارژی مثل دریل شارژی ریجید ، پرس کابلشو و پرس بست لوله و …
کارخانه ریجید آمریکا به منظور رفع نیاز بازار مصرف کننده در حوزه خطوط لوله ( لوله کشی ) طی سالیان متمادی اقدام به تولید ابزار دستی و ماشین آلات تاسیساتی در این زمینه نموده است .

شرکت تهران ابزار ، ارائه دهنده ی ابزار و تجهیزات کارخانه ریجید در ایران ، آمادگی خود در خصوص ارائه مشاوره های تخصصی ، تجهیز و تکمیل کارگاههای صنعتی و تاسیساتی شما را اعلام میدارد

محصولات پرطرفدار ریجید

قیمت انواع لوله بر ریجید آمریکا

محصولات پرطرفدار ریجید

تدارکات و پشتیبانی پروژه ها را به تهران ابزار بسپارید

تدارکات داخلی ، تدارکات خارجی ، تامین مالی

شرکت تهران ابزار بعنوان مجری تدارکات و پشتیبانی پروژه های صنعتی ، عمرانی ، معدنی و کارخانجات ، آماده عقد قرارداد پشتیبانی و تامین کالا و تجهیزات شما میباشد .